Finanční poradenství

Vlastní a cizí kapitál společnosti a jeho rentabilita

Nechte si od nás poradit

Nejste si jisti výpočtem finanční páky, dopadem investic na kapitálovou strukturu podniku nebo povinným zákonným pojištěním ? Nechte si od nás poradit.  

Již delší dobu spolupracujeme s korporátními společnostmi, bankami a pojišťovnami jako poradci pro ekonomické a statistické plánování rozpočtu a jejich produktů. Rozhodli jsme se tedy rozšířit naši hlavní nabídku o FINANČNÍ PORADENSTVÍ. Našim cílem není Vám vnutit lepší a "levnější" pojištění automobilu nebo nemovitých věcí. Naším cílem je možnost poskytnout společnosti komplexní službu v oboru financí, do které patří, jak i bankovnictví tak i pojišťovnictví. 

Pokud zakládáte společnost jsme schopni Vám nabídnout a zařídit celkové pojištění společnosti na míru. V případě, že již máte společnost založenou a rádi by jste investovali své finance, najdeme Vám možnost investice, zjistíme budoucí hodnotu vložených peněz a dopad na finanční stránku společnosti. Nezapomínejte, že existuje tzv. finanční páka  "efekt zvyšování rentability vlastního kapitálu použitím cizího kapitálu v kapitálové struktuře podniku". Použitím cizích finančních zdrojů na možné investice nám do určité míry navýší ZISK, v případě, že úroková míra je nižší, než výnosnost aktiv. A jaká je výnosnost aktiv? My Vám to rádi spočítáme 


Můžeme Vám pomoci  

Prvotní konzultace a finanční analýza společnosti/osoby je poskytnuta zdarma

Pojištění


Investice/Spoření


Úvěry


Dotace

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.