Nezávazná objednávka

Kontaktujte nás 

Nebudeme Vám neustále vyvolávat s nabídkami našich služeb, všichni víme, jak to je otravné. NIKDY nepředáváme vaše iniciály, telefonní čísla, emaily, tento styl služby neuznáváme a zásadně nepodporujeme.

Můžete nám také zavolat nebo poslat email ve všední dny od 8:00 - 20:00 hod a o víkendu 8:30 - 12:00 hod.

Jaký bude následovat postup po odeslání nezávazné poptávky (níže)?

  • Snažíme se v odpovědi zaslat přímou cenu Vámi poptávaných služeb, popřípadě, když si nebudeme jisti informacemi, pokusíme se zaslat alespoň, co nejbližší rozmezí ceny a zeptáme se na dodatečné informace pro bližší specifikaci ceny. Odpověď zasíláme nejdéle do 24 hodin, obvykle v kratším čase 1-3 hodiny. 
  • Zašleme Vám cenovou nabídku zpět, prostřednictvím emailu, když nám zanecháte telefonní kontakt a čas, tak Vás rádi uslyšíme.
  • Pokud budete mít stále zájem a po určení možné cenové nabídky nebo rozmezí, nás kontaktujete, dochází k první konzultaci. V případě, že zájem z jakýchkoliv důvodů opadne nebo nám neodepíšete zpátky, tak budeme mít nabídku za uzavřenou. Nikdo Vás nebude posléze kontaktovat a přemlouvat. Víme, jak to je nepříjemné.
  • První konzultace probíhá osobně nebo online videochatem, záleží na Vašich preferencí. Zde podrobně rozebereme veškeré vaše žádosti o služby a vše Vám vysvětlíme. Domluvíme formu předávání dokladů (svozy, online) nebo dojíždění do vaši firmy. Konzultace trvá přibližně 1 - 2 hodiny a je bezplatná, i v případě našeho dojezdu k Vám na první konzultaci, nepočítáme žádné náklady za naši dopravu, a to po celé České Republice. 
  • TĚŠÍME SE NA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

(Pole označené * jsou povinné)