Náš tým

Jsme jako rodina

Bc. Veronika Doležalová

Manažer projektu FINDIM a marketingu, Ekonom 

Veronika vystudovala VŠE v Praze, kde nadále studuje a vzdělává se, jak v oblasti financí, tak i IT a práva. Má především zkušenosti s finančním controllingem a vedením účetnictví malým podnikům a ve spolupráci, velkým korporacím. Veronika se zabývá, jak rozborem finančních ukazatelů, poradenstvím, tak i zajištěním veškerých potřebných podkladů v oblasti zakládání nových podniků a v neposlední řadě i vedením finanční a mzdového účetnictví. Mezi její zájmy také patří poradenství v oblasti obchodního práva a tvorba webových stránek, která se nakonec stala další oblastí jejího podnikání.

Aleš Mach

Samostatný účetní a specialista v oblasti financí

Aleš má více, jak 15 letou praxi v komplexním vedení finančního a mzdového účetnictví, jak malým, tak i velkých podnikům. Několik let vedl finanční oddělení v mezinárodní společnosti, kde mohl aplikovat a zároveň si rozšířit vědomosti o moderní postupy, principy v celé oblasti jak finančního, tak i mzdového účetnictví.  Aleš se zabývá vedením účetnictví a mzdové agendy středních, velkých a mezinárodních podniků, včetně finančního poradenství.

Mgr. Iva Doležalová

Účetní a specialista v oblasti Intrastatu a BOZP

Iva vystudovala matematicko-fyzikální fakultu Karlovy univerzity. Její první kroky vedly k učitelství odborných předmětů na středních školách. Následně k tomu přidala vedení účetní a mzdové agendy, včetně zpracování BOZP rodinnému podniku. Iva se stala finanční ředitelkou ve velké společnosti, kde vedla nejen účetní kancelář, tak i odborné školení BOZP a účetních programů. Iva poskytuje poradenství, tak i vedení účetní a mzdové agendy středních podniků a spolupracuje na agendě ve velkých podnicích, včetně zpracování BOZP.

Josef Nechvíle

Specialista v oblasti finančního poradenství

Josef se zabývá oborem financí více jak 5 let. Díky znalostem, které nabyl v průběhu školních let a osobitému stylu se stal horkým kandidátem na pozici Finance Manager, kde po dobu několik let působil a aplikoval své osobní moderní postupy. Posléze se Josef rozhodl věnovat svoji pozornost podrobněji na oblast bankovnictví a pojišťovnictví. Nyní má přes 200 spokojených klientů, mezi které patří jak retail, bonitní klientela, tak i korporátní společnosti.